Autopraktik, s.r.o.

3008

photophotophoto

3 důvody proč vybrat SUV Peugeot 3008

Objevte nové SUV PEUGEOT 3008 vyznačující se odvážným a moderním designem, který si zachovává klasické znaky SUV. Jeho robustní linie kombinují dynamiku a eleganci, sílu i precizní zpracování.
Inovované luxusní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® a řada vyspělých technologií zvyšují komfort cestování i bezpečnost. Výkonné spalovací motory i plug-in hybridní pohon přináší potěšení z živého řízení a čistou radost z jízdy.


INSPIRATIVNÍ DESIGN

Inspirativní styl Inspirativní styl

Vnější design nového SUV PEUGEOT 3008 zdůrazňuje jeho reprezentativní styl a vyváženost síly i elegance. Nová modernizovaná příď mu dodává na osobitosti. Tento unikátní model se stává průkopníkem nové éry automobilového designu.


DOPLŇEK BLACK PACK

Intenzivní zážitky Intenzivní zážitky

Pro zvýraznění dynamické siluety je možné nové SUV PEUGEOT 3008 odlišit elegantními tmavými prvky luxusní příplatkové výbavy BLACK PACK, který je k dispozici exkluzivně u nejvyšších úrovní výbavy GT a GT Pack.

  • Odlište svůj vůz od základu s bezrámovou mřížkou chladiče a znakem lva v provedení DARK CHROME.
  • Spodní lišta předního nárazníku, lemování blatníků, okenní a střešní lišty, spojler i lišta zadního nárazníku v lesklé černé.


Inovatitní technologie

Inteligentní technologie

Asistenční systémy řízení nejnovější generace nového SUV PEUGEOT 3008 zvyšují pohodlí a bezpečnost cestování a jsou dalším krokem směrem k autonomnímu řízení.

Ať už sledují pravidla silničního provozu (systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značení) a pomáhají při orientaci v silničním provozu (Drive Assist Plus Pack, adaptivní tempomat ACC Stop&Go* nebo systém udržení v daném jízdním pruhu*), nebo analyzují vaše okolí (aktivní sledování mrtvého úhlu), tyto asistenční systémy jsou zárukou klidné a bezpečné jízdy.


NOVÝ PEUGEOT 3008 SUV HYBRID & HYBRID4

Nové SUV PEUGEOT 3008 HYBRID kombinuje robustnost a precizní zpracování s technologiemi nejnovější generace, které přispívají k maximálnímu potěšení z jízdy. Obě verze HYBRID 225 k FWD a HYBRID4 300 k AWD, které kombinují spalovací motor a elektromotor, se vyznačují výbornými jízdními vlastnostmi a dynamickým projevem. 100% elektrický režim zajistí výjimečné zážitky z jízdy.

Inteligentní technologie

Dojezd vozu v plně elektrickém režimu je 59 km WLTP (69 km NEDC) u verze HYBRID4 a až 56 km WLTP (65 km NEDC) u verze HYBRID. Záruka na baterii je 8 let nebo 160 000 km na 70 % kapacity baterie.

  • Spotřeba ve městě: 4,7 ‑ 7,6(l/100 km), emise CO₂: 122 – 174 (g/km).
  • Spotřeba mimo město: 3,5 – 5,1 (l/100 km), emise CO₂: 92 – 116 (g/km).
  • Kombinovaná spotřeba: 4,0 – 6,0 (l/100 km), emise CO₂: 104 – 136 (g/km).

 

Autopraktik, s.r.o.

Společnost Autopraktik, s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C vložka 6797, IČO:  25159631

Více informací