Autopraktik, s.r.o.

Akční nabídka

Peugeot 2008 ověřeno profesionálkou

photo

Přečtěte si jaké dojmy z vozu Peugeot 2008 má blonďatá řidička Denisa

To je tak, když se ohlížíte po novém voze a pořád musíte svoje představy o budoucím autě přizpůsobit i partnerovi.  Jsem už znuděná z těch klasických hatchbacků, sedanů a hlavně přehnaně dlouhých kombíku, který upřednostňují muži!

 

Dostal se mi do rukou Peugeot 2008. Není dlouhý a ani extra velký na to, že je to SUV. Na první pohled mě zaujala jeho půvabná přední maska a celkově dynamický a přitažlivý vzhled. Když jsem se pak dozvěděla, že je to nejprodávanější model francouzské automobilky a že s ním jezdí i francouzská miss, začal se mi vůz líbit o něco víc.

 

Konečně s ním vyrážím na svou první cestu. Hned jsem si všimla nezvykle malého volantu, ale vypadá a řídí se s ním dobře. Velmi atraktivní až luxusní interiér s důrazem na detail mě doslova uchvátil. Za volantem se cítím velmi bezpečně, líbí se mi styl, jakým jsou umístěné budíky a také ruční brzda. Místa na odkládání klíčů, brýlí a ostatních líčících drobností, je tu dost. I dva stojany na kávu se tu najdou.  Bezvadná je taky přihrádka u nohou spolujezdce, je dost velká na odkládání hromady věcí, které nechcete, aby se volně poháněli po voze.

 

Určitě za zmínku stojí také zpětná parkovací kamera, ukazuje tvar vozu na displeji a tím usnadňuje manévrování s vozem. Díky výšce vozu je snadné parkování příčně k chodníku, není potřeba řešit vysoký obrubník, mohu najet na doraz předních kol a nemít strach, že utrhnu kus nárazníku.

Vůz poslouží bezvadně i jako rodinný automobil, díky vzdušnému a prostornému interiéru jak vepředu tak i vzadu bude mít celá posádka zážitek z jízdy. Do úložného prostoru se vejde kočárek, aktovka a ještě i rodinný nákup.

 

Až přijdu domů, vím, co si budu od mého drahého přítele přát, chci auto do města i na dlouhé cesty, chci Peugeot 2008 … no a když to neprojde u něj, tak budou za chvíli Vánoce.

 

Denisa Dubová

 

 

**Motor 1.2 Puretech oceněný titulem motor roku 2017 v kategorii 1.0-1.4 v anketě International Engine of the Year Awards

*Značková záruka se skládá z běžné 2leté záruky následně ze záruky plynoucí ze servisní smlouvy Optiway Garance na další 3roky / do najetí 60 000 km.

SUV Peugeot 2008 Žádost o obchodní nabídku

Autopraktik, s.r.o.

Společnost Autopraktik, s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C vložka 6797, IČO:  25159631

Více informací